Izrādās, ka dīvaini netikumi piemīt ne vien cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Kāds 13 gadus vecs kaķītis vārdā Oskars (no Portsvudas UK) piegādājis saviem saimniekiem dažādus priekšmetus, pēc katras pastaigas ierodoties ar kādu dāvaniņu.

Kamēr zvēriņš stiepa tikai dārza cimdus un zeķes, saimnieki īpaši neuztraucās, bet kad laikam jau ar kleptomāniju sirgstošais cienījamā vecuma runcis sāka pārrasties mājās ar sieviešu apakšveļu zobos, viņi nolēma dīvainīša izklaidēm pielikt punktu, atrast zagto mantu īpašniekus un atdot viņiem nolaupītās biksītes un krūšturus.

Saimnieki zvanīja uz policiju, lai noskaidrotu, vai kāds nav sūdzējies par pazudušām lietām. Oskars Ziemassvētkos bija paņemts no patversmes, tomēr kriminālā uzvedība viņam nedraud ar atgriešanos korņa maizē. Jāsaka, ka kaķītis ar pieticību neslimo, jo vienas dienas laikā pamanījās “piegādāt” vismaz 10 priekšmetus un diemžēl no sava netikuma nav ticis vaļā joprojām, lai gan mīlošie saimnieki sola viņu ārstēt no pārmērīgās laupīšanas kāres.

Oskars gan nav vienīgais dzīvnieks, kas palaiž nagus – pērn Vācijā tika pieķerta kāda lapsa, kura bija pamanījusies nozagt 200 – 250 zābakus mazpilsētiņas Fērenes iedzīvotājiem. Tāpēc neatstāj savus gumijniekus uz lieveņa un nežāvē savu veļu uz balkona vai dārziņā – kas zina, kādi zvēri pa ielām staigā!

Par Oskaru izlasīju Reuters, bildītes atradu iekš Flickr. Attēlā redzamais dzīvnieks, cik man zināms, nav rakstā minētais varonis.

About Arta

Meitene no laukiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s