Māte, mani gaidot, lielos daudzumos esot patērējusi šokolādes konfektes, ja nemaldos, “Roks”. Varbūt tāpēc man tik traki garšo saldumi?!šokolāde

Mans absolūtais favorīts ir rūgtā šokolāde. Man par mierinājumu – tā esot lielisks antioksidantu avots. Acīmredzot par antioksidantu trūkumu organismā nevaru sūdzēties, un, ja vien tas vispār ir iespējams, noteikti sen jau esmu pārdozējusi. Dažiem ļautiņiem no kāres pēc noteiktiem un ne visai veselīgiem produktiem palīdzot atbrīvoties konkrētā garduma kārtīga pārēšanās. Man nelīdz. Šokolādes nekad nevar būt par daudz un nelaikā. Pat svaru rādījumi mani neiebiedē. Lai gan vajadzētu:) Jā, ēdot augļus un rupjmaizi saldumus tik ļoti negribas, jo šie ir , gudri sakot, ilgtspējīgāki enerģijas avoti. Bet augļi ar šokolādi un rupjamize ar riekstiem un rozīnēm ir garšīgāka.
Galvenā problēma ir motivācijas trūkums, bet tā kā nekas man neliekas pietiekami motivējošs, lai atteiktos no saldumiem, jāsecina, ka esmu atkarīga. Žēl, ka nav anonīmo saldumatkarīgo grupas. Tad es aizietu un teikt: “Labdien! Mani sauc Arta, un es esmu šokoholiķe!”

About Arta

Meitene no laukiem.

2 responses »

 1. Milady saka:

  man laikam vienkāršāk, jo saldumu ēšana jau no bērnības man šķiet neatņemama dzīves sastāvdaļa un meitukam, kurai 2 gadi un 4 mēneši arī 😉 galvenais, nepārtikt tikai no saldumiem, bet ēst arī daudz gaļu :))
  un manā skatījumā, pats svarīgākais, iztikt bez dārzeņiem 😉
  un baltmaize riktīgi rullē 😀

  • sniedzuk saka:

   man arī ir saldumaktarība. noteiktos mirkļos. bet. ne tik, liela. lai neintresētu, ko rāda svari [!] wooow. bez dārzeņiem [!?] tie ir jāed daudz. tur ir ļoti daudz nepieciešamo vitamīnu. un baltmaizē vispār nekas nav vērtīgs. tik garšo labi. un gaļu arī var aizvietot.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s