Gribējās pasēdēt Āģīša “Vairāk saules”, bet nebija nekā, ko palasīt. Iegāju blakus esošajā Zvaigznes grāmatnīcā, cerībā iepirkt kaut ko par lētām naudiņām un re – atklāju labumus! Zvaigzne ABC ekonomisko izdevumu sērija “Zvaigznes mazā klasika” – grāmatiņas, kas iespiestas brošētos izdevumos, uz ne tik kvalitatīva papīra, bet satura literāro vertību, protams, tas nekādā veidā neietekmē, tāpēc esmu tikusi pie vairākām grāmatām, kuru man pašai vēl nebija, bet viennozīmīgi ir vienas no mīļākajām.

Turklāt formāts ir ļoti ērts līdzņemšanai (kompakts un viegls!) manā piebāztajā somā un lasīšanai kafejnīcā, pludmalē vai sabiedriskajā transportā:)

Piemēram, vakar ar lielu sajūsmu ieraudzīju Rešāda Nurī Gintekīna “Mazputniņu” – grāmatu, ko lasīju pirms kādiem padsmit gadiem, toreiz man tā ļoti patika, bet vēlāk nevarēju atrast. Iepriekš iegādājos ar Bukera prēmiju apbalvoto Kadzuo Išiguro “Dienas atlikusī daļa” (izlasīju vienā elpas vilcienā) un Trūmena Kapotnes “Brokastis Tifānijā” – Ls1.99. Maza atkāpe – pamanīju, ka internetveikalā xNet šo grāmatiņu, ko es pirku par Ls 1.99, pārdod par Ls 6,90 (!!!!). Esmu jau noskatījusi nākamās šīs sērijas grāmatas un nav gandrīz nevienas, ko es negribētu savā plauktiņā!

Paldies, Zvaigzne ABC!:)

Esmu piefiksējusi, ka grāmatām ir četras cenu kategorijas – Ls1.99, 2.99, 3.99, 4.99, tiesa citās, ne Zvaigzne ABC grāmatnīcās tās maksā mazliet dārgāk, savukārt, pērkot Grāmatuklubā lētāk.

Pastāsti arī Tu par saviem atklājumiem!

About Arta

Meitene no laukiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s