“Hand made” meteorīta kampaņas “aculiecinieka” video ar fonā skanošām rupjībām, tautiešu un tostarp laikam taču arī glābšanas dienestu “iedvesmošana” uz “kaut ko radošu un interesantu”, jo “Latvija var izdarīt daudz ko” (Jānis Spoģis, TELE2 mārketinga direktors) – pēc visa šī man radās pārdomas, kāda būs TELE2 akcijas ietekme uz uzņēmuma zīmolu un attiecībām ar klientiem ilgtermiņā?

“Cepšanās” ap “viesi no kosmosa” no vienas puses ir diezgan izklaidējoša, tomēr tas vēl negarantē TELE2 klientu skaita pieaugumu. Lai gan pēdējā gada laikā pieaudzis to LV iedzīvotāju skaits, kam dzīve ir kā piedzīvojums (no 12% uz 14%), vienlaikus “Patērētāji vairāk kā jebkad vēlas drošību. Drošība nozīmē arī pārbaudītus zīmolus, kuriem var uzticēties,” secināts Lattelecom konferencē prezentētajā GfK pētījumā. Līdz ar to rodas jautājums par TELE2 spēju reaģēt uz klienta vēlmēm. Vai šī akcija palielinās TELE2 ienesīgumu? Vai viņi bija rēķinājušies ar to, ka daļai klientu šī akcija liksies kā cūcība?

Ja uzņēmums vēlējās ‘paņemt’ jauniešus un tīņus, iespējams, trāpīts desmitniekā. Tomēr, zinot TELE2 centienus iekarot biznesa klientu segmentu, šķiet, ka tomēr būs nošauts garām. Jo vismaz tiem uzņēmējiem, ar ko man sanāca parunāties par šo tēmu, uzticības krīzes laikmetā kaut kā negribas peldēt vienā laiviņā ar labākajā gadījumā minhauzeniem, sliktākajā – meļiem.

Nē, es nejūtos piečakarēta:) Bet arī ne motivēta kļūt par TELE2 klientu:)

Kādas ir tavas asociācijas ar TELE2 zīmolu pēc “hand made” meteorīta akcijas?

About Arta

Meitene no laukiem.

Viena Atbilde »

  1. Karlis saka:

    Hehe, uztaisi rakstu, ka vinji ir ljaunuma sakne, un dabuu savam supaadupaablogam publicitaati! 🙂 Ruulziiigi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s