Esmu precējusies ar picas un itāļu virtuves fanu. Protams, saldēta pica nav gluži labākais variants, bet – pica paliek pica.  Kā ātrais variants nav nemaz slikta:) Protams, īsts fans picu cep PATS, pat, ja tas nozīmē ielikt/izņemt no cepeškrāsns pusfabrikātu.

Vakar, ķeksējot picu no krāsniņas, izskatījās, ka picu fans pats pret savu gribu ļoti (neprasmīgi) žonglē. Protams, kā jau apzinīga sieva, metos viņu brīdināt: “Vīriņ, izskatās, ka tā pica tūlīt nokritīs zemē!” Tieši tajā brīdī pica nokrita. Gandrīz 10 laulības gados esmu iemācījusies, ka “es jau tev teicu, ka tā būs!” ir viena no stulbākajām frāzēm, ko sacīt otram. Šī sajēga gan nenozīmē, ka vienmēr izdodas paklusēt. Laimīgā kārtā šoreiz man tas izdevās (urā!), bet ļoti nāca smiekli. Es taču tiešām biju brīdinājusi, turklāt sviestmaizes likums, kā izrādās, darbojas arī picas gadījumā (tā vienmēr krīt ar garnējumu uz leju).

Sāku ķiķināt, bet pēc sava vīra sejas izteiksmes sapratu, ka viņa parasti tik brīnišķīgā humora izjūta ir izgaisusi vienlaikus ar picas piezemēšanos. Rāpojot pa grīdu un vācot nobirušo papriku, sieru un salami, dīvainā kārtā mans vīrs nemaz nebija uzjautrināts. Es gan centos viņu uzmundrināt, jautājot: “Kur gan palikusi tava humora izjūta?”, bet atbildes vietā saņemot visai zīmīgu skatienu, sapratu bez vārdiem: ja, neskatoties uz taviem brīdinājumiem, vīrs nomet zemē picu,  gudra sieviete izliksies, ka neko nav redzējusi.

PS. ETM, vīriņ!:)

About Arta

Meitene no laukiem.

4 responses »

 1. Nils saka:

  Nav zināms, vai notiek tāpēc, ka pasaka, vai pasaka tāpēc, ka notiks. Reiz dzirdēju – Tev ir tas, ko Tu sludini.

 2. kristine saka:

  viss laikam atkarīgs no tā, vai saldētavā gaida vēl kāda pica… 🙂

 3. Glupais saka:

  Sasmaidījos! 😀

 4. EdgarsFoto saka:

  😀 Labais 😀

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s